Аналіз волосся на мікроелементи (МАВ-діагностика

Аналіз волосся на мікроелементи (МАВ-діагностика

       Аналіз волосся на мікроелементи (МАВ-діагностика) являє собою дослідження вмісту  «шкідливих» та «корисних» хімічних елементів в організмі людини по волоссю. Корисні мінерали (йод, калій, кальцій, залізо, мідь, цинк, хром, селен) забезпечують нормальну життєдіяльність нашого організму. І напаки, токсичні елементи промислового походження (ртуть, кадмій, свинець, миш'як) отруюють наш організм. Елементний склад волосся дає інформацію про вміст макро-мікроелементів та важких металів у тканинах організму людини. Існування дефіциту, надлишку або дисбалансу елементів в складі волосся свідчить про порушення їх надходження, засвоєння, виведення або розподілу в організмі.  Однією із ознак того, що організм потрібна «мінеральна» підтримка - інтенсивне випадіння волосся.

 

        МАВ-діагностика для вирішення проблем з вашим здоров'ям

Визначення життєво важливих макро- та мікроелементів дозволяє оцінити забезпеченність організму мінеральними сполуками, сформувати раціон харчування, який би скомпенсував їх дефіцити та дозволяв би їм засвоюватись. А також визначити ті мінерали, які необхідно поповнювати додатковим прийомом ліків.

Визначення рівня забруднення важкими металами. Наявність в організмі токсичних металів – причина багатьох порушень в стані здоров'я (втома, випадіння волосся; ряд серйозних захворювань). Аналіз волосся на мікроелементи допоможе підібрати ефективні методи та засоби для очищення організму. Для людей, котрі мають в своїй роботі постійний контакт з токсичними речовинами, МАВ – швидкий, простий та надійний метод контролю забрудення організму.

Профілактика. Аналіз волосся на мікроелементи визначає порушення балансу елементів вже на ранній стадії. Отримані результати дають можливість провести необхідний комплекс заходів спрямованих на попередження різного роду захворювань, пов'язаних з дисбалансом мінералів.

Контроль. МАВ-діагностика може слугувати об'єктивним контролем ефективності прийому ліків, нормалізації харчування та очищення організму в цілому.

Переваги спектрального методу перед аналізом крові:

Результат аналізу буде більш точним. Вміст мікроелементів в крові може змінюватися протягом декількох годин і навіть хвилин. Воно залежить від психологічного стану пацієнта, того, наскільки щільно він поїв напередодні процедури і навіть від моторності медичного персоналу лабораторії. У волосі же хімічний склад “запечатується”, зберігаючи відомості про зміст окремих хімічних елементів на термін до 2-х місяців.

Дослідження безболісно, ​​не вимагає попередньої підготовки і може проводитися досить часто. Дійсно – здавати на аналізи волосся не страшно навіть дітям. Головна умова – щоб на пасма не був нанесений лак і кондиціонер. Ви не відчуєте болю, не зіпсуєте стрижку. Дослідити хімічний склад волосся без шкоди для здоров’я можна так часто, як цього вимагає ваш лікуючий лікар.

Дані аналізу більш достовірні, проблеми виявляються раніше. Дефіцит заліза або кальцію на порядок раніше проявить себе при аналізі волосся, і тільки через деякий час його можна виявити в крові. Так само поводиться більшість діагностованих речовин. Рання діагностика призведе до більш легкої і швидкої корекції порушень.

Найчастіше брак того чи іншого речовини організм намагається компенсувати сам, засвоюючи з своєрідних “складських запасів”. Цей період вже можна вважати критичним, проте на біохімічному складі крові, що відбувається не відбивається – адже у внутрішньому середовищі організму останні крихти дефіцитного речовини ще є. А ось волосся вже відчуває голод і готовий сигналізувати про те, що відбувається.

Макро- та Мікроелементи, які визначаються у дослідженні:

  1. Ca (Кальцій) ; 2. Zn (Цинк) ; 3.К (Калій); 4. Cu (Мідь); 5.Se (Селен);6. Fe (Залізо);  7.Mn (Марганець);  8.Cr (Хром);  9.S (Сірка);  10.Br (Бром) ; 11.Cl (Хлор); 12. Co (Кобальт); 13. Ag (Срібло); 14. Ni (Нікель); 15.Rb (Рубідій); 16.Mo (Молібден); 17.Sr (Стронцій) ; 18.Ti (Титан); 19. Ba (Барій); 20.Pb (Свинець);  21.As (Миш`як); 22. Hg (Ртуть); 23.Cd (Кадмій) ; 24.Sb (Сурма);  25.Zr (Цирконій); 26. Sn (Олово);  27.Bi (Вісмут); 28.V (Ванадій)

 

Правила підготовки до дослідження: Волосся не мити 3 доби. Сухе волосся відрізати залишив від кореня 10 см, нарізати 2 столові ложки , в сухий пакет.    Матеріал для дослідження:  волосся