Антиген лямблій в калі

Антиген лямблій в калі

Лямбліоз - це кишкове захворювання, яке викликається Giardia intestinales (Giardia lamblia). Лямбліоз – поширене паразитарне захворювання, яке зустрічається частіше за інших і при відсутності своєчасного лікування може завдати серйозної шкоди здоров’ю. Хвороба може протікати як безсимптомно, так і супроводжуватися певними порушеннями. При скаргах на погане самопочуття, ослаблення, дискомфорт в черевній порожнині і блювоту з запахом ацетону лікарі призначають пацієнтам здачу аналізу калу на лямблії. Це лабораторне дослідження допоможе виявити паразитарну інфекцію і підібрати грамотну схему лікування. Але щоб аналіз показав достовірний результат, необхідно знати, як його правильно здавати.

Визначення антигенів лямблій в калі за допомогою імунохроматографічного експрес-тесту є простим, швидким, зручним і в той же час високочутливим і специфічним методом лабораторної діагностики.

Підготовка

Для отримання коректного результату аналізу по визначенню антигену лямблій в калі, зразки калу повинні бути зібрані в стерильний контейнер. 

Збір матеріалу для дослідження на лямблії нічим не відрізняється від інших аналізів калу. Перед забором не слід приймати проносні засоби і інші лікарські препарати – вони можуть вплинути на кінцевий результат і зіпсувати картину. Раціон людини перед забором не має значення.